Page 64

October 17th, 2019, 10:00 am
Apparently to Nadi, when logic fails you gotta resort to riddicule and appeal to emotion ;p
<< First < Previous
Next > Most Recent >>
From the Author
Marcianek October 17th, 2019, 10:00 am
New incentive:
Reader Comments
Leave a Comment
NuutGirl October 17th, 2019, 10:19 am
She's so cool! :D
Marcianek October 17th, 2019, 11:29 am
@NuutGirl: I'm glad she does seem that way :D
Megan-Uosiu October 20th, 2019, 3:31 am
Okej. To będzie długie.
Po pierwsze - prześliczny komiks, dobra narracja, wspaniałe gestykulacje i mimika postaci - myślę, że niczego ci nie brakuje.
Po drugie - nie dziwię się, że trzy dni ci schodzi na stronę - przy tej ilości detali to normalne i w sumie na twoim miejscu wcale nie schodziłabym z tej długości dopóki nie skończysz tej historii.
Po trzecie - to nie przeszkadza w tym wypadku, że historia skupia się na rodzicach głównej bohaterki. Jest dobrze, brnij dalej.
Po czwarte - zobaczywszy, że masz tylko ok. 50 czytelników, naprawdę chciałabym ci polecić inne strony niż SJ do publikacji twojego komiksu. Wiem, rozkładówki ważne i ładne, ale tak naprawdę to i tak chciałabym to czytać w formie albumu w grubej oprawie wydanego na A4. A na takim Tapastic chociażby będziesz mieć większą publikę, więcej komentarzy i jeszcze będą ci płacić za reklamy, jakie ludzie oglądają obok twojego komiksu (na SJ też są reklamy, ale kasa z nich idzie na pokrycie kosztów serwerów).
Podsumowując - masz super komiks i szkoda, że ma tak małą publikę tu na SJ. Weź to wrzuć na Webtoona / Tapasa i daj im się odkryć. Ewentualnie trzymaj do końca w sekrecie, a potem wydaj ładnie. Ale jakbyś miała publikę zagraiczną, to możesz potem zrobić crowdfunding i jeszcze sami ci zapłacą za druk tego dzieła, i dotrzesz do większej liczby odbiorców z samą książką po wydaniu.
Marcianek October 20th, 2019, 6:22 pm
@Megan-Uosiu: BARDZO Ci dziękuję za tak długi i wnikliwy komentarz *__* I za te wszystkie pozytywne uwagi. Jeżeli chodzi o nr3: yup, taki jest zamysł i taki mam plan :D Młoda się jeszcze doczeka swojej tury ;)
A rady co do publikacji wezmę sobie do serca. Przyznaję, że jest to coś o czym myślę od czasu do czasu, ale zawsze schodzi na dalszy plan. Ale prawda, kiedyś chciałabym to wydać w druku, więc dobrze byłoby przed tym poszerzyć widownię.

W każdym razie jeszcze raz wielkie dzięki! Mam nadzieje że dalsze strony i wątki też przypadną do gustu :D
Megan-Uosiu October 21st, 2019, 4:45 am
@Marcianek:

:v

To nie jest efekt, na jaki liczyłam pisząc ten komentarz.
IDŹ ZAKŁADAĆ STRONĘ NA TAPASTIC W TEJ CHWILI. xD
I ustaw:
- up-date'y po jednej stronie dziennie albo na tydzień (startując od pierwszej - nie wszystko co masz do tej pory od razu w jednym up-dacie; ewentualnie dosłownie kilka stron na start*) (rozkładówki też raczej rozbite na pół, a nie dwie strony na raz, chyba że wolisz je dać razem, to też spoko),
- natychmiast włącz ad revenue (trzeba tam kliknąć, że się zgadzasz i tyle - powinno działać - ale jak masz wątpliwości, to wyślij screena, powiem co dokładnie i jak),
- czekaj aż cię dadzą w Staff Picks.
Profit. :v

*- tu chodzi o to, że reklamy wyświetlają się na koniec każdego odcinka, więc żeby mieć z tego więcej pieniążków niestety trzeba rozbijać na pojedyncze strony. Ale czytelnicy nie mają nic przeciwko, bo też się cieszą, gdy twórcy dostają coś z tych reklam.